BiGsystem

pracownia reklam

Grafika przestrzenna - Litery 3D.

Grafika przestrzenna ze styroduru.

Grafika przestrzenna to bardzo prosty sposób na oznaczenie swojej firmy. Dzięki zastosowaniu styroduru oraz farb fasadowych wykonana w tej technologii reklama będzie Państwu służyć przez długie lata. Jako wykończenie proponujemy zamontowanie lic z kolorowej plexi, lub nawet folii z wydrukiem solventowym naklejonym na pcv.

Cena reklamy wykonanej w tej technologii zależna jest od wielkości oraz grubości liter, a także ilości użytych kolorów.

Grafika przestrzenna - litery świetlne.

Litery świetlne wykonane są z plexi (lico) oraz specjalnego profilu aluminiowego (boki). Lico wycinane jest na ploterze CNC z plexi - zależnie od projektu, plexi może być kolorowe, bezbarwne, mleczne, lub nawet oklejone folią ploterową, bądź folią kasetonową z wydrukiem solventowym. Następnie na specjalnym stole przy pomocy kołków i klinów formowane są boki liter i sklejane z licem. Po wyschnięciu wnętrze liter uzbrajane jest w energooszczędne diody LED. Po tym wszystkim litery gotowe są do montażu na elewacji, lub innym miejscu.

Możliwe jest także zastosowanie diod LED o zmiennej kolorystyce (programowane z pilota), przez co można ustawić program w którym kolor liter będzie zmieniał się w czasie.

Cena takiej reklamy uzależniona jest od wielkości i grubości liter.