BiGsystem

pracownia reklam

Bannery reklamowe.

Banner (z języka angielskiego sztandar lub transparent) jest doskonałą formą reklamy wielkoformatowej. Najczęściej jest w formie wydrukowanej na płachcie materiału informacji lub reklamie i przymocowany na stałe do budynku, płotu, rozpięty między drzewami w miejscach często uczęszczanych przez potencjalnych klientów, odbiorców reklamy.

Wykonujemy bannery w rozmiarach od kilku metrów do kilku set metrów. Bannery proponujemy rozpiąć na lince stalowej i gumie, lub przy większym metrażu zamontować go na specjalnie wykonanej konstrukcji stalowej. Na elewacje z oknami, aby nie zabierać mieszkańcom widoku z okna proponujemy wydruk na siatce mesh - jest to specjalna siatka, która zapewnia ok 50% przejrzystości.

Tam gdzie niezbędna jest trwałość wydruku (przede wszystkim miejsca nasłonecznione) zalecamy zabezpieczenie wydruku specjalną folią UV - folia ta zabezpieczy wydruk przed blaknięciem na kilka lat.

Swoje bannery drukujemy na bannerach laminowanych  oraz powlekanych. Drukujemy na materiale bannerowym o splocie oraz gramaturze powyżej 500g/m2. Wykończenie bannera może być błyszczące lub matowe. W miejscach gdzie światło przejeżdzających pojazdów spowoduje podświetlenie bannera proponujemy zastosowanie bannera odblaskowego.

Standardowo bannery wykończone są poprzez zgrzanie/sklejenie boków oraz zamontowane co ok 50cm oczka, umożliwiające bezproblemowy, szybki montaż bannera na swoim miejscu.

Cena bannera zależy od jego wielkość oraz użytego materiału.